Revoluce je možná, Česko potřebuje změny

My občané potřebujeme ovládat finanční toky státu

Princip naší revoluce je zbavit se moderního otroctví nepřímé demokracie. Jednou za čtyři roky někoho volíte a on pak může čtyři roky krást. Chceme odstranit výsadu politiků rozhodovat o vašich penězích. Naše revoluce učiní z politiků pouhé mluvčí občanů a z občanů skutečnou valnou hromadu, jakou znáte ze samosprávy vašeho paneláku. O každé finanční záležitosti budou rozhodovat občané. Prostou nadpoloviční většinou. Mrkněte dolů, jak to funguje:

PŘÍKLAD: Vláda navrhuje uvalit na občany nové daně. Zasílá návrh zákona do elektronické aplikace v mobilu. Lidé bez chytrého mobilu hlasují v hlasovacím kiosku na pobočce České pošty. Totožnost se ověřuje občankou nebo SMS kódem. Občané nadpoloviční většinou odmítají nové daně a vláda už stejný návrh nesmí znovu navrhnout.

PŘÍKLAD: Vláda kupuje kancelářský papír za 1 milion Kč. Jedná se o přiměřenou částku, téma občany nezajímá. Občané opět hlasují, ale elektronického referenda se účastní menší než nadpoloviční počet občanů a proto žádné rozhodnutí nevzejde. Neúčast občanů v elektronickém referendu se považuje za souhlas a proto vláda může kancelářský papír nakoupit.

PŘÍKLAD: Senátor Robert Vašíček navrhuje odchod z energetické burzy v Lipsku. Důvod je přeprodej levné české elektřiny za astronomické částky vlastním občanům. Každý návrh zákona jde do elektronického referenda. Občané drtivou většinou 99 % hlasů hlasují pro odchod z burzy. Od listopadu 2022 se elektřina domácnostem prodává za 1 Kč/kWh. 

.

Všechna práva vyhrazena | Bc. Robert Vašíček 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky