Deset kroků na ochranu před krizí

Hospodářská krize je uměle vytvořená drahota

Bc. Robert Vašíček a Steve Bannon, poradce prezidenta Trumpa
Bc. Robert Vašíček a Steve Bannon, poradce prezidenta Trumpa

PŮJČKA BEZ RUČITELE JE NEVYMAHATELNÁ
Zločinné spolčení justiční mafie s lichváři zneužívá půjčky bez ručitele, aby okradly lidi o všechno. Nově nebude možné vzít si půjčku bez ručitele. Zabráníme tím lichvě a exekucím.

ZAKÁZKY ČESKÝM FIRMÁM S ČESKÝMI ZAMĚSTNANCI
Jedna jediná koruna z vašich daní už nepůjde do zahraničí. Můj plán je uzákonit státní zakázky pouze pro české firmy s českými zaměstnanci podle pravidla 90/10, tedy 90% českého kapitálu, 90% českých zaměstnanců. 

LEVNÉ ENERGIE DOSTUPNÉ VŠEM

ELEKTŘINA
Musíme opustit energetickou burzu v Lipsku a prodávat elektřinu občanům a podnikům za výrobní náklady. S obchodní přirážkou se dostaneme na 2 - 3 Kč/kWh.

ZEMNÍ PLYN
Musíme vyjednat individuální smlouvy na dodávky levného zemního plynu. Ekonomickou válku může vést země, která na to má a nikoli ožebračovat vlastní občany kvůli ekonomickým zájmům zahraničních elit.

ROPA
Musíme vyjednat nákup ropy na světových trzích za nízké ceny. Opět platí, že ekonomickou válku může vést pouze země, která na to má a kompenzuje ji svým občanům. 

BENZÍN A NAFTA
Podstatnou část zlodějské ceny benzínu a nafty tvoří obchodní přirážka zahraničních majitelů českých rafinérií. Rafinérie musíme opětovně zestátnit a udržet jejich provoz bez obchodní přirážky. Cíl je vrátit cenu benzínu a nafty na úroveň 24 Kč/l jako v roce 2020.


PLNÁ ZAMĚSTNANOST

Postarám se, aby gastarbeiteři skončili a jejich místa dostanou naši lidé. Postarám se o plnou zaměstnanost. 

VZDĚLÁNÍ

Prosadím zákony, které umožní středoškolské vzdělání všem občanům bez rozdílu pohlaví, rasy nebo barvy pleti. Výuční list nebo maturita se stanou samozřejmostí. Vzdělání je zbraň proti nezaměstnanosti. 

LEVNÉ ČESKÉ POTRAVINY

CHLÉB
Potřebujeme kvalitní český žitný chléb z přírodního kvásku i za cenu dotace jeho výroby za přijatelnou cenu 30 Kč/kg. Průmyslově vyráběný chléb bez přírodního kvásku by se měl nově jmenovat chlebová náhražka.

MASO
Potřebujeme okamžitě obnovit domácí chovy skotu, prasat a drůbeže. Maso ze zahraničí je nekvalitní a hlavně při jeho nákupu posíláme peníze do ciziny. Prosazuji proto dotace na domácí chovy. Cenu masa je třeba udržet pod 100 Kč/kg. 

MLÉKO
Potřebujeme obnovit kravíny s možností přírodní pastvy. Kvalitní české mléko kupujte pasterizované. Homogenizované mléko podle vědeckých studií způsobuje poškození imunitního systému. Mlékovýrobu bychom měli dotovat, abychom nemuseli kupovat zahraniční výrobky a posílat peníze do zahraničí. 

ZELENINA
Namísto řepky bychom měli opět pěstovat kvalitní českou zeleninu. Kromě sezónní výsadby podporuji vznik skleníkových velkopěstíren. K jejich vytápění v zimním období můžeme použít odpadní teplo z elektráren. Cílem je levná česká zelenina a zdravá společnost. 


DRUHÁ ŠANCE PRO BEZDOMOVCE
Dáme lidem bez domova na výběr: bydlení na ubytovně a práce pro stát, nebo tvrdé potírání jejich potulky v centrech měst. Nepotřebujeme bezdomovce, potřebujeme zaměstnance. 

ZVÝŠENÍ PORODNOSTI
Levné energie, potraviny a dostupné bydlení jsou předpokladem k vyšší porodnosti. Nepotřebujeme migraci, potřebujeme naše české děti. .

DOSTUPNÉ BYDLENÍ

DŮM BEZ EXEKUCE
Zajistím takové zákony, aby váš dům nemohl být součástí exekuce. Není možné, abychom lidem sebrali základní potřebu, kterou je důstojné bydlení. 

PRÁVO NA BYDLENÍ
Zajistím takové zákony, aby měl každý člověk právo na státní byt nebo družstevní půjčku. Naše děti tak získají svobodu zakládat vlastní rodinu. 

LEVNÉ TOPENÍ
Zajistím takové zákony, abyste za vytápění nedali více než 20 000 korun. Zkombinujeme dotace na dostupné moderní technologie s tradičními způsoby vytápění. 

PRÁVO NA PARKOVÁNÍ
Zajistím, abyste mohli před svým domem nebo bytem v paneláku parkovat zdarma, když zrovna nemáte vlastní garáž nebo parkovací stání. Parkování je služba a mělo by být zdarma. 

Všechna práva vyhrazena | Bc. Robert Vašíček 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky